Bestill nå

Kontakt oss

Classic Norway hovedkontor ligger i Romsdalskvartalet, Øvre veg 24 i Molde

Classic Norway 
Øvre veg 24,  6415 MOLDE
Tel. +47 71 20 50 00 
post@classicnorway.no

Fakturaadresse:
Classic Norway Drift AS
Julsundvegen 6, 6412 Molde
faktura@classicnorway.no

Terje Hatlen Stokke
Driftsdirektør
Tel. +47 996 90 906
terje.stokke@classicnorway.no

Ragnar Heggdal
Eventmaker
Tel. +47 909 29 814
ragnar.heggdal@classicnorway.no

Mette Sæter
Marked og driftskoordinator
Tel. +47 938 83 777
mette@classicnorway.no

 

Kjell Einar Årsland
Økonomisjef
Tel. +47 71 20 10 65
kjell@classicnorway.no

Mathilde Aarø
Driftassistent
Tel. +47 926 97 336
mathilde@classicnorway.no

Ole Erik Berg
Innkjøpskoordinator
Tel. +47 920 98 000
ole.erik.berg@classicnorway.no

 

Christer Olsen

Tel. +47 404 30 388
christer.olsen@classicnorway.no