Bestill nå

Kontakt oss

Classic Norway hovedkontor ligger i Romsdalskvartalet, Øvre Veg 24 i sentrum av Molde.

Classic Norway Hotels
Øvre veg 24, 6415 MOLDE
Tel. +47 71 20 50 00
post@classicnorway.no

Info

Classic Norway Drift AS
Nøisomhed, Fannestrandsvegen 125, 6405 MOLDE
Tel. +47 71 20 22 28
faktura@classicnorway.no

Kontaktperson

Runar Myklebust
Administrerende direktør
Tel. +47 950 53 489
runar@classicnorway.no

Kontaktperson

Terje Hatlen Stokke
Driftsdirektør
Tel. +47 996 90 906
terje.stokke@classicnorway.no

Kontaktperson

Ragnar Palsson
Salgsdirektør Region Nord
Tel. +47 905 96 663
ragnar.palsson@classicnorway.no

 
Kontaktperson

Mette Sæter
Salgs - Markedskoordinator
Tel. +47 938 83 777
mette@classicnorway.no

Kontaktperson

Ragnar Heggdal
Eventmaker
Tel. +47 909 29 814
ragnar.heggdal@classicnorway.no

Kontaktperson

Kjell Einar Årsland
Økonomisjef
Tel. +47 71 20 10 65
kjell@classicnorway.no